Sezonas: 2024
04.05.2024
liko 10 d.

Dalyviai

  • 07-06-2018 12:33

    „Viada LT“ tapo ralio pasaulio dalimi

    „Žinoma, kad mėgstame krepšinį, tačiau mums taip pat labai rūpi bendruomenė, su kurios nariais kasdien sveikinamės „Viada“ degalinėse. Norime dėmesį ir pagalbą, jei tik tokios reikia, pagal savo išgales padalinti kiek įmanoma teisingiau, todėl derybos su vieno šauniausių Lietuvos ralio čempionato etapų organizatoriais tikrai buvo labai nesudėtingos.

Vienintelis rūpestis, užgulęs „Kelmės ASK vadovus perkrikštyti „Žemaitijos ralį“ į „Viada Rally Žemaitija 2018“, – šypsosi Linas Karlavičius, pastaruosius pusantrų metų vadovaujantis „Viada LT“ komandai ir besirūpinantis didžiausio Lietuvoje degalinių tinklo prekinio ženklo atnaujinimu.

Būtent L. Karlavičiui buvo patikėtos pagrindinio permainų architekto funkcijos, kai du dešimtmečius prekybos naftos produktais rinkoje dirbusią bendrovę „Luktarna“ bei Lietuvoje mažmeninės prekybos veiklos atsisakiusios „Lukoil“ degalines įsigijo Austrijoje registruota bendrovė „Amic Energy Management GmbH“. Po šių jungtuvių automobilininkams ne tik buvo pristatytas naujas „Viada LT“ prekinis ženklas, bet ir gerokai pakoreguota įmonės strategija, įvardinti nauji veiklos tikslai ir vertybės.

„Dabar vien Lietuvoje turime 120 degalinių (dar 70 veikia Latvijoje) ir tiek pagal šį kriterijų, tiek pagal pastaraisiais metais pasiektą apyvartą, galime pasidžiaugti besidaliną pirmąja-antrąja vieta su „Circle-K“. Būtent mūsų degalinėse labai daug žmonių  pradeda kasdienes savo keliones, todėl patys sau prisižadėjom padaryti viską, kad drauge su mumis tos kelionės – pačia plačiausia prasme – būtų kuo malonesnės. Tai reiškia ne tik kokybiškus degalus, besišypsančius „Viada LT“ komandos žmones, bet ir tokius dalykus, kaip tikrai kvapnią kavą, skanius užkandžius bei nepriekaištingą tvarką ir švarą sanitariniuose mazguose, nes būtent čia svečiai susiformuoja nuomonę apie degalinės šeimininką. Be to, jau dabar galime pasigirti siūlantys pačią dosniausią lojalumo programą, tiek taikant specialias nuolaidas degalams, tiek kitoms paslaugoms. Pavyzdžiui, su  „VIADAplus“ kortele kas ketvirtas automatinis automobilio plovimas ir kas septintas kavos puodelis yra nemokami, kiekvienam litrui degalų – 3,5 ct/l nuolaida + 1 ct/l  kaupiami šios kortelės sąskaitoje. To nesiūlo niekas kitas“, – patikino „Viada LT“ vadovas.

L. Karlavičius taip pat atkreipė dėmesį, kad nors po didžiojo atsinaujinimo inicijuotos reklaminės kampanijos padidino „Viada LT“ spontaninį žinomumą nuo 35 iki 77 proc., degalinių tinklui plečiantis stengiamasi daugiau dėmesio skirti regionams ir būtent čia sustiprinti savo pozicijas.

„Esame sąlyginai nauja kompanija todėl siekiame būti matomi ir maksimaliai aktyvūs bendraudami su visais esamais ar būsimais partneriais. Žmonės, besidomintys automobilių sportu, yra ta auditorija, kuriai jaučiame ypatingą prielankumą ir kaip tik todėl atėjome į „Žemaitijos ralį“. Juo labiau, kad šįkart lenktynės sutampa su rekonstruotos Aukštelkės degalinės atidarymu – lenktynių trasos, mano žiniomis, drieksis visai netoli“, –  teigia L. Karlavičius.

Jau rytoj, birželio 8 dieną, duris atveria rekonstruota Šiaulių raj. Aukštelkės km. degalinė. Laukia didelės nuolaidos, gardi kava, skanūs dešrainiai, muzika, žaidimai, staigmenos... Galėsite susitikti ir nusifotografuoti su VIADA Mis Rally Žemaitija 2018 finalistėmis bei laimėti pakvietimų į "VIADA Rally Žemaitija 2018"! Atvykusių su NISSAN automobiliu laukia išskirtiniai siurprizai! Neprasuk pro šalį. VIADA – Apsimoka sustoti!

"VIADA Rally Žemaitija 2018" 2018-06-16, informacija www.rallyzemaitija.lt, bilietus platina TIKETA.